„WiSo Engineering“ pasirašė atstovavimo sutartį Baltijos regione su TEK Transformatör, pirmaujančiu transformatorių gamintoju Turkijoje

Pirmaujanti atsinaujinančią energiją generuojančių objektų statybų įmonė „WiSo Engineering“ pasirašė atstovavimo teisių sutartį Baltijos ir Šiaurės šalių regione su Turkijoje pirmaujančiu transformatorių gamintoju „TEK Transformatör“. Tai suteiks papildomų galimybių statyti ir rekonstruoti energetikos parkus bei skirstomuosius tinklus, taip pat prisidės prie nacionalinių atsinaujinančios energijos tikslų įgyvendinimo šiame regione.

„TEK Transformatör daugiau nei 40 metų užsiima transformatorių gamyba ir pardavimu bei yra augantis žaidėjas transformatorių rinkoje. Tapimas oficialiu gamyklos pardavimų atstovu Baltijos ir Šiaurės šalių regione yra svarbus „WiSo Engineering“ žingsnis, nes kaip atsinaujinančios energijos rangos įmonė nuo šiol taip pat užsiimsime labai svarbių ir kokybiškų energetikos srities produktų perpardavimu“, sakė Madis Anni, WiSo Engineering pirkimų vadovas.