Saulės energija

Saulės energija yra vienas tvariausių energijos šaltinių

Evecon“ nuo 2020 m. įrengė ir elektrą gamina daugiau nei 40 MW saulės energijos parkų. Lietuvoje plėtojama beveik 300 MW, o Baltijos šalyse daugiau nei 1400 MW saulės parkų, didžioji dalis jų bus pastatyta ir pradės gaminti elektrą 2025 m.

Dalyje parkų bus įrengtos energijos kaupimo sistemos, taip bus prisidedama prie elektros sistemos balansavimo ir energijos tiekimo, kai nešviečia saulė.

Bendradarbiavimas yra raktas į sėkmę

Savo sėkmę „Evecon“ sukūrė ir toliau kartu su savo partneriais. Mūsų vystomuose parkuose diegiame tik naujausią ir geriausios kokybės įrangą, kuri užtikrina, kad poveikis klimatui būtų minimalus. Plėtros greitį galime išlaikyti tik bendradarbiaudami ir būdami lojalūs savo partneriams.

Saulės parkai ir aplinka

Labai kviečiame bitininkus mūsų steigiamuose parkuose auginti bites. Mes pasirūpinsime, kad mūsų parkuose būtų reikiama faunos bei augmenijos įvairovė, kad natūralios buveinės sąlygos taptų net geresnės už anksčiau buvusias.

Visada esame atviri naujiems pasiūlymams, kurie gali pagerinti gamtines sąlygas mūsų parkuose ir šalia jų, kad galėtume dar labiau sumažinti savo ekologinį pėdsaką, o šalia esančias bendruomenes ir aprūpinti atsinaujinančia energija.